×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/02/17 - 13:40
  • بازدید : 375
  • تعداد بازدیدکننده : 338
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری

جلسه مشترک میز خدمت در معاونتهای تخصصی در راستای بهینه سازی میز خدمت در اردیبهشت سال 1402

در راستای بهینه سازی عملکرد و فرایندهای اجرائی میز خدمت با موضوع شناسایی و توسعه خدمات ارائه شده در میز خدمت معاونتهای تخصصی بهداشت، درمان و غذا و دارو در روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 جلسه مشترکی با حضور نمایندگان معاونتهای تخصصی دانشگاه در سالن پروفسور مرندیان برگزار شد.

نشست میز خدمت با موضوع خدمات ارائه شده در میز خدمت معاونتهای تخصصی بهداشت، درمان و غذا و دارو با حضور مدیریت و کارشناسان مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری و نمایندگان معاونت های مذکور برگزار شد.

در این جلسه در مورد انواع خدمات که می تواند به صورت الکترونیکی و حضوری در میز خدمت و دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود توضیحاتی ارائه و تاکید شد که سیاست دانشگاه، در هر یک از معاونتهای تخصصی بایستی در یک راستا باشد. همچنین بر ضرورت یکپارچگی رویکرد دانشگاه در موضوع میز خدمت تاکید شد.

با توجه به اینکه خدمات میز خدمت می تواند به ارباب رجوع داخل و خارج دانشگاه ارائه گردد لذا این امر مستلزم احصاء خدمات قابل ارائه و بررسی های کارشناسی در خصوص نحوه ارائه این خدمات می باشد و همچنین فهرست خدمات قابل ارائه میز خدمت و کارکنان شاغل مرتبط با میز خدمت معاونتهای تخصصی، به همراه شناسنامه خدمت خدمات در هر یک از معاونتهای تخصصی احصاء شود.

در ادامه در خصوص نحوه ارتقای ارائه خدمت به صورت حضوری و الکترونیکی در قالب میز خدمت بحث و بررسی شد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

  • گروه خبری : اخبار گروه تحول اداری,گالری تصویر
  • گروه خبری : 126076
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست