دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مدیریت
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برای نخستین بار در کشور سامانه مهندسی مشاغل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی استقرار یافت

برای نخستین بار در کشور سامانه مهندسی مشاغل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی استقرار یافت

برای نخستین بار در کشور سامانه مهندسی مشاغل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی استقرار یافت

سامانه مهندسی مشاغل برای نخستین بار در کشور توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی طراحی و راه اندازی شد

به گزارش مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری؛ همگام با توسعه خدمات دولت الکترونیک، تکریم ارباب رجوع و تسهیل در روند فرآیندهای حوزه کمیته اجرایی طرح طبقه بندی مشاغل دانشگاه، سامانه مهندسی مشاغل طراحی و راه اندازی شده است.

دکتر مهران لک مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه با اعلام این خبر اظهار داشت: این سامانه برای نخستین بار در کشور توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی طراحی و راه اندازی شده است و با توجه به پیچیدگی و گستردگی فرایندهای این سامانه راه اندازی آن پس از طی ماهها مطالعه و بررسی و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد انجام گرفته است.

وی با اشاره به نحوه فعالیت این سامانه گفت: فرایند کار به گونه ای است که فرم الکترونیکی درخواست ها و همچنین مستندات مورد نیاز توسط کارگزین واحد سازمانی مربوطه تکمیل و در چرخه کار قرار می گیرد و در پایان صورتجلسه تایید شده به واحد سازمانی ذیربط ارسال می شود.

انجام الکترونیکی کلیه فرایند های اداری ارتقای رتبه شغلی، ارتقای طبقه شغلی، احتساب سوابق ایثارگری، احتساب سوابق بخش خصوصی، احتساب سوابق بخش دولتی، تغییر عناوین شغلی، اعمال مدرک تحصیلی بالاتر، تغییر عنوان پست سازمانی و همچنین احتساب سنوات مشاغل ارفاقی سخت و زیان آور از ویژگی ها و قابلیت های مهم این سامانه است.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری در ادامه افزود: در مرحله اول کلیه درخواست­های مربوط به ارتقای رتبه شغلی کارکنان دانشگاه شامل ارتقا به رتبه های شغلی پایه، ارشد، خبره و عالی منحصراً توسط سامانه مهندسی مشاغل انجام می گیرد.

 با راه اندازی این سامانه ضمن تسریع در انجام امور، در هزینه های اداری صرفه جویی خواهد شد و همچنین مراجعات حضوری ذینفعان کاهش می یابد.

کارکنان دانشگاه می توانند با مراجعه به پورتال http://emp.sbmu.ac.ir/hris/portal/index.aspxاز خدمات این سامانه بهره مند شوند.

 

 


١٣:٠٣ - دوشنبه ٧ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٣٢٢١١    /    تعداد نمایش : ١٠٥٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.